ریچارد تنگ مدیر عامل جدید بایننس

13 آذر 1402
ریچارد تنگ

آنچه در این مقاله خواهید خواند...

ریچارد تنگ، یک تاجر باتجربه سنگاپوری و تنظیم کننده سابق، به عنوان مدیرعامل جدید بایننس منصوب شد. این انتصاب، یک نقطه عطف مهم برای بایننس است، زیرا نشان می دهد که این شرکت متعهد به ایجاد یک شرکت رمزنگاری پیشرو و قابل اعتماد است. تنگ دارای تجربه و تخصص گسترده ای در صنعت مالی، به ویژه در زمینه ارزهای دیجیتال است. او همچنین دارای سوابق طولانی در زمینه انطباق و مقررات است که برای بایننس که در حال حاضر تحت نظارت شدید مقرراتی در سراسر جهان قرار دارد، ضروری است.

 

ریچارد تنگ کیست؟

ریچارد تنگ (Richard Teng)، مدیرعامل جدید بایننس، یک چهره آشنا در صنعت ارزهای دیجیتال است. او پیش از این به عنوان مدیرعامل بایننس سنگاپور و رئیس بازارهای منطقه ای بایننس فعالیت می کرد. تنگ همچنین دارای تجربه گسترده ای در زمینه بانکداری و نظارت مالی است. او دارای مدرک کارشناسی حسابداری از دانشگاه ملی سنگاپور و مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه شیکاگو است.

تنگ در آگوست 2021 به عنوان مدیرعامل بایننس سنگاپور، پلتفرم پیشرو تجارت فیات به کریپتو برای دلار سنگاپور (SGD)، منصوب شد. در این نقش، او مسئول گسترش تجارت و اطمینان از رعایت قوانین محلی بود. او همچنین با هدف ایجاد یک رابطه مثبت با مقامات پولی سنگاپور (MAS) و سایر ذینفعان در اکوسیستم رمزنگاری شده است.

در نوامبر 2021، تنگ به عنوان رئیس بازارهای منطقه ای بایننس منصوب شد و بر عملیات و استراتژی در آسیا، اروپا، خاورمیانه و شمال آفریقا نظارت داشت. در این نقش، او رهبری تیمی از مدیران ارشد منطقه ای را بر عهده داشت و برای توسعه و اجرای استراتژی های تجاری بایننس در این مناطق همکاری کرد.

در بیانیه ای پس از انتصاب خود، تنگ بر تعهد خود به ایجاد اعتماد، شفافیت و انطباق در بایننس و صنعت رمزنگاری گسترده تر تاکید کرد. او همچنین متعهد شد که برای پیشبرد ماموریت بایننس برای افزایش آزادی مالی برای همه، از نزدیک با چانگ پنگ ژائو، بنیانگذار و مدیر عامل بایننس و تیم همکاری کند.

 

سوابق کاری مدیرعامل جدید

ریچارد تنگ، مدیرعامل جدید بایننس، پیشینه ای طولانی و پربار در خدمات مالی و نظارتی دارد. بدین صورت که او پیش از پیوستن به بایننس، به عنوان مدیر اجرایی سازمان تنظیم مقررات خدمات مالی در بازار جهانی ابوظبی (ADGM) فعالیت می کرد. همچنین مدیر نظارتی ارشد بورس سنگاپور و مدیر امورمالی یک کمپانی در مرجع پولی سنگاپور (MAS) بود.

تنگ، 52 ساله اهل سنگاپور تا سال 2007 به مدت 13 سال در MAS فعالیت می کرد. پس از آن نیز، نقش مدیر نظارتی در بورس محلی را برعهده گرفت. زمانی که در بورس اوراق بهادار سنگاپور فعالیت می کرد، رهبری گروهی را برعهده داشت که با همکاری MAS، قوانینی را در زمینه هایی مانند تجارت، تسویه حساب و فهرست بندی اعمال می کرد. سپس به مدت 6 سال در ADGM فعالیت کرد.

در ماه می، چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل پیشین بایننس، تنگ را به عنوان رئیس بازارهای منطقه ای منصوب کرد. او در این سمت، نظارت بر تمام بازارهای خارج از ایالات متحده، از جمله خاورمیانه، شمال آفریقا و مناطق اروپایی را برعهده داشت. بایننس فاش می کند که تنگ، تیم های منطقه ای را برای تضمین مشارکت های استراتژیک و گسترش دامنه تبادلات هدایت می کرده است.

او در حال حاضر به عنوان عضو شورای بین المللی در موسسه جهانی فین تک و عضو هیئت مشاورات انجمن بلاکچین در سنگاپور فعال است. براساس گزارش ماه ژوئن BNN بلومبرگ، تنگ به همراه هی یی، یکی از بنیان گذاران بایننس، بخشی از حلقه داخلی ژائو و به عنوان افراد مورد اعتماد، نزدیک شده است.

تنگ در توییتر خود اینگونه نوشت: «این یک افتخار است که به عنوان مدیرعامل جدید بایننس فعالیت کنم. برای اطمینان از آینده ای روشن، قصد دارم از همه چیزهایی که در طول سه دهه گذشته از خدمات مالی و تجربه نظارتی آموخته ام، استفاده کنم.»

 

تجربیات گسترده نظارتی تنگ

ریچارد تنگ، مدیرعامل جدید بایننس، دارای تجربه گسترده ای در زمینه خدمات مالی و نظارتی است. او به مدت ۱۳ سال در اداره پولی سنگاپور (MAS) کار کرد و در این مدت در تحول گسترده بخش خدمات مالی سنگاپور در اواخر دهه ۱۹۹۰ نقش مهمی ایفا کرد.

تنگ در بیانیه ای پس از انتصاب خود گفت که قصد دارد از این تجربیات خود برای اطمینان از آینده ای روشن برای بایننس استفاده کند. او روی اطمینان دادن به کاربران مبنی بر اینکه می توانند به قدرت مالی، امنیت و ایمنی شرکت اطمینان داشته باشند، تمرکز خواهد کرد. او همچنین برای همکاری با تنظیم کننده ها تلاش خواهد کرد تا «استانداردهای جهانی را حفظ کند تا نوآوری را تقویت کند و از مصرف کنندگان حمایت کند.»

چانگ پنگ ژائو، بنیانگذار و مدیرعامل سابق بایننس، گفت که تنگ یک رهبر بسیار ماهر است و با بیش از سه دهه تجربه در خدمات مالی و نظارتی، می تواند بایننس را از طریق دوره رشد بعدی خود هدایت کند.

ریچارد تنگ

برنامه های ریچارد تنگ برای رشد و توسعه بایننس

ریچارد تنگ در بیانیه اخیر خود، سه حوزه اصلی تمرکز را برای شرکت مشخص کرد: اطمینان از اعتماد کاربر، همکاری تنظیم مقررات جهانی و محرک رشد Web3

  • در مورد اطمینان از اعتماد کاربر، تنگ بر تعهد خود به حفظ قدرت مالی، امنیت و ایمنی شرکت تاکید کرد. او گفت که ایجاد و حفظ اعتماد کاربران اولویت اصلی خواهد بود.
  • در مورد همکاری تنظیم مقررات جهانی، تنگ تعهد خود را به حفظ استانداردهای بالا در سطح جهانی ابراز کرد. او گفت که قصد دارد با تنظیم کننده ها همکاری نزدیک داشته باشد تا تعادلی ایجاد کند که نوآوری را در صنعت تقویت کند و در عین حال حمایت های ضروری از مصرف کننده را فراهم کند.
  • در مورد محرک رشد Web3، تنگ بر اهمیت کار مشترک با شرکا برای پیشبرد رشد و پذیرش Web3 تاکید کرد. او گفت که این شرکت همسو با روندهای گسترده تر در چشم انداز دیجیتال، بر این زمینه تمرکز خواهد کرد.

 

تنگ، انتخابی مطمئن برای مدیرعاملی بایننس

تنگ یک انتخاب منطقی برای مدیرعامل جدید بایننس است. او دارای تجربه و تخصص گسترده ای در صنعت مالی، به ویژه در زمینه ارزهای دیجیتال است. او همچنین دارای سوابق طولانی در زمینه انطباق و مقررات است که برای بایننس که در حال حاضر تحت نظارت شدید مقرراتی در سراسر جهان قرار دارد، ضروری است.

تنگ همچنین از سوابق مثبت در زمینه ایجاد روابط با مقامات دولتی برخوردار است. این امر برای بایننس که در تلاش برای بهبود روابط خود با مقامات نظارتی در سراسر جهان است، مهم است.

با انتصاب تنگ، بایننس نشان داد که متعهد به ایجاد یک شرکت رمزنگاری پیشرو و قابل اعتماد است. تنگ با رهبری خود، می تواند به بایننس کمک کند تا چالش های مقرراتی و نظارتی را برطرف کند و به رشد خود ادامه دهد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همه کاربران هیرادِکس میتوانند با لینک اختصاصی دعوت خود، دوستانشان را به هیرادِکس دعوت کنند و بسته به سطح کاربری، بین 20 تا 40 درصد از تراکنش های دوستان خود را به طورمادالمعر درآمد کسب کنند.